Tanıtım Videoları

                  Sanal Tur


Bizimle Çalışmak İster misiniz?
Türkiye'nin ve Avrupa'nın en iyi suyuna sahip Gazlıgöl'deki 5 yıldızlı termalimiz devremülklerinin satışında rol alacak takım arkadaşları arıyoruz.
0.532 578 66 88 : 0 532 711 25 08  

Devamını Oku
Bulunduğunuz ilden düzenlediğimiz ücretsiz tanırım turlarımıza katılıp, tesislerimizi yerinde görmek isterseniz bizi arayın. 
0.532 578 66 88 : 0 532 711 25 08 
Tatilin ve Sağlıklı Olmanın Keyfini Çıkarın
Sizleri termal kaplıcalarıyla ünlü 2008 bakanlar kurulu tarafından Türkiye Termal Başkenti ilan edilen Afyon'un, Gazlıgöl Beldesi'nde hem sağlık hem tatil hem de yatırım imkanı sunan Akkuş Termal Tatil Köyü ve aynı anda kaplıca tedavi merkezi olan tesislerimizde senede 10 gün kullanımlı ömür boyu tapulu dayalı döşeli lüx Eşyalı 1+1 , 2+1 ve 3+1 süper lüx dairelerde otel konforunda mülk sahibi yapıyoruz.
Sizde bu fırsatlardan yararlanın 

Kaplıca Nedir?

Kaplıca, sıcak yeraltı sularından yararlanmak için yeryüzüne çıktıkları kaynakların çevresine kurulan hamam görünümündeki tesislere verilen isimdir. İnsan sağlığı açısından yararlı olduğu, bazı hastalıkları iyileştirici özelliği bulunduğu bilinen kaplıcalar, turizm açısından da önem taşırlar.

Termal Yatırım

AKKUŞ VE HİLAL TERMAL tesislerimiz sizlere yatırım imkanıda sunar. Kısa zamanda çok kazandıracak bir yatırım. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru proje yapıyoruz. Memleketin termal kaynaklarını değerlendiriyoruz.

Devamı